Da Nang Vietnam Özellikleri

Da Nang Vietnam Özellikleri

Izgara dana Maia: Burada ızgara sığır eti lezzetli lezzet için ünlü ve% 100 taze sığır yapılır. kızarmış dana but eti alınan ve tüm tendonların geri olun ve püre getirmek. Özellikle sığır rulo sığır protein herhangi bir madde yanı sıra koruyucu, taze rulo ve pembe yeme gevrek tadı, aroması ve sol olmasaydı.
kurutulmuş susam kek kuralları karışık: kurutulmuş susam kek Quang Nam bölgenin bir uzmanlık alanıdır, ancak en kaliteli mermer geçerlidir gelen ekmek yapılır. zencefil tozu PVA NE ile karışık pirinç unundan yapılan kek daha sonra buğulama ve kuru getirmek ızgara ve daha sonra çapı ve susam batırılmış. altın ipek ip şeker parçasının kırılması çok lezzetli kek gözeneklilik gut kırılgan, plastik şeker şeker lezzetli yemeklerin tadına.
Toner jant Danang beni: arkadaşlar ve aile için satın hediyeler Da Nang seyahat etmek gibi bu yemeğin, uygun aile yemekleri için çok uygundur. gıda kalitesi ve karışık değil sağlanması, hiçbir koruyucu.
Pineapple Tea Ginseng: Ayrıca ananas ginseng çayı, burada lezzetli ünlü çay çağırdı. çay ekşi tat özelliklerini ve ananas yaprakları hoş bir koku içerken genç çay tomurcukları yüksek kalite standartlarına ulaşmak çay alınmıştır.
Fıstık şeker Da Nang: vardıklarında Vietnam vizesi turistler için Da Nang ünlü uzmanlık - titiz işleme ve içinden fıstık, kavrulmuş malt ve pirinç kağıttan yapılmış deneyim ve know-how miras formu lezzetli tipik yemekleri ile birlikte işleme hammadde seçmekten titiz.
Kuru inekler Viyana:% 100 ham sığır Marine uyluk UE baharatlar, meyan kökü, karanfil, küçük anason, anason, kakule, mandalina kabuğu, biber, zencefil, biber, soğan yapılmış, hala basit ama kendi sırları lezzetli tipik yemekleri yapmak olsa beyaz şeker, alkol, işlenmiş sarımsak... Bir güneş uskumru: Bu lezzetli spesiyalleri ve ünlü Danang olduğunu. Balık yemekleri çeşitli içine işlenir çekici taze balık lezzetli bir tadı oluşturuyor.
Kurutulmuş Denizatı: Denizatları yeşil veya sarı, siyah müzik eserleri erkek ve kadınlar için canlılık infertilite için bir ektir geliştirin ve geç vermek için vardır. en yaygın yolu içmek için şarap bir çift dip kullanmaktır. Kurutulmuş dana fileto: Silverside% 100 tonda ve ile taze, marine balık işleme teknolojisi vihu, zencefil, bal, tuz, biber, beş baharat tozu, yağ... hiçbir karıştırma ve hiçbir ilave renklendirici. Bulaşık sırasında Da Nang bölgesinde akraba arkadaş için hediye olarak uygundur.
Web site URL: http://www.dulichso.com